Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visles op vier verschillende basisscholen

terug naar overzicht

Dinsdag, 5 september 2017

Ook heeft Henk Nederveen nog 4 verschillende basisscholen visles gegeven. 8 juni werd er visles gegeven op CBS De Hoeksteen in Wijk en Aalburg, daar ging het om groep 6 met 25 leerlingen. 9 juni op Bos De Springplank in `sGravenmoer, hier ging het om groep 7-8 met 24 leerlingen. 23 juni op De Zonneberg in Kruisland, hier ging het om groep 8 met 28 leerlingen. En op vrijdag 30 juni was het op de CBS De Wegwijzer in `sGravenmoer, hier ging het om groep 7 – 8 met 27 leerlingen.voor het volledige verslag klik hier